EUROFOAM SPORT TEAM
adrenalinové sporty, dolomitenmann, mtb, paragliding, adrenalin cup, trénikové plány

ČERVENCOVÉ ÚSPĚCHY CYKLISTŮ EUROFOAMU

PŘES TŘI VRCHY VYSOČINY

Největší regionální závod na Vysočině Přes tři vrchy Vysočiny tradičně láká k účasti také závodníky Eurofoam sport teamu. Nejlepšího výsledku zde letos dosáhl na nejvíce obsazené 50km trati Pavel Bartoň. V kategorii M30 zvítězil a celkově dojel na čtvrtém místě. Šesté místo celkově obsadil Josef Vítů a jedenácté Jan Smrčka. Ten byl zároveň druhý v kategorii M30.

Medailové pozice získali cyklisté Eurofoamu i na krátké 30km trati, kde se představili i závodníci na elektrokolech. Sedmý celkově a druhý v kategorii M35 dojel Libor Trkola. Po 11. místě celkově se z vítězství v kategorii M radoval František Lahodný. Jako 14. závod dokončil Jakub Vítů (4. v kategorii M). Pogratulovat musíme i Jiřímu Šutovi. Do loňské sezóny jezdec Eurofoam sport teamu zvítězil na královské 80km trati!

VYSOČINA MTB CUP

S problémy se potýkají pořadatelé regionálního poháru. Již dva závody musely být z důvodu nepovolení majitelů pozemků zrušeny (Čeřínek) nebo přeloženy (Jemnice). Jediným červencovým závodem tak byl Okolo Vlasenice. Závod s výborným zázemím láká cyklisty na tři tratě. Na té nejdelší 42km dojel těsně pod stupni vítězů Milan Hron na čtvrtém místě, sedmý byl Josef Vítů (oba v kategorii Elite).

Mezi Experty dokončil závod ve Vlasenici Jan Smrčka. Také on skončil na čtvrtém místě, pouhé tři vteřiny od bronzu! Do třetice čtvrté místo přidal Libor Trkola v kategorii Masters. Z vítězství se naopak mohl radovat František Lahodný na trati 30km v kategorii M. Bronzový byl Jakub Vítů mezi staršími žáky na stejné trati.

ČESKÝ POHÁR MTB XCO

Výborné výsledky letos „zajíždí“ Jiří Bartizal v kategorii Expert. V Peci pod Sněžkou mu patřilo druhé místo! Pouhých dvacet vteřin za vítězným Tlamkou. Závod se nevydařil Jakubovi Vítů, když dojel na 48. místě mezi kadety.

Na „domácí“ trati v Praze získal při mistrovském závodě Jiří Bartizal v kategorii Expert bronzovou medaili! Po pěkném výkonu mu ke zlatu chybělo necelých čtyřicet vteřin. V kategorii do 23 let obsadil Josef Vítů 14. místo. Jakub Vítů byl mezi kadety 35. Pavel Bartoň obsadil mezi veterány páté místo.

Kalendář ON-LINE tréninkové plány

Vzkazovník

• Radek Sedlák 29.06.2020 v 14:07 Vinařská 50 2020 ZRUŠENA Letošní ročník Vinařské 50 (Znovincup) byl nejprve přeložena na 1. srpna. Nyní však došlo k jeho zrušení. Víve na www.vinarska50.cz
  • Pepa 27.08.2019 v 11:32

TŘEŠTICKÝ TRIATLON 2019: ve středu 28. srpna pořádá Jan Procházka mtb triatlon, začátek je v 16:30 u rybníka na třeštické rovince, tratě přiměřeně krátké.

• Pepa 15.05.2019 v 15:14

O ŠTAMBERSKÉHO KRÁLE: výsledky naleznete pod bannerkem na hlavní stránce,

• Pepa 12.04.2019 v 10:06

OKOLO ZUDOVA VRCHU 2019:
    EUROFOAM Josef Vítů-Jan Smrčka-Jakub Vítů-Pavel Bartoň
    EUROFOAM SPORT Marek Brož-Lukáš Trkola- Josef Vítů st.-Šárka Čejková
    Týmový sraz ve 12:00 na zadním parkovišti.

• Pepa 8.04.2019 v 08:47

OKOLO ZUDOVA VRCHU:cyklistická sezóna startuje již tento víkend, v sobotu 13. dubna 2019. Zájemci o start ve štafetách EUROFOAM SPORT TEAMU zasílejte návrhy na sestavení štafet do čtvrtka 11. dubna na smatana@eurofoam-sport.cz, v pátek budou sestavy štafet zveřejněny na webu.

• Milan Fajt 9.07.2018 v 09:34 Ahoj,kdo je teď schopen,nebo vyřizuje licence? Díky Milan
  • Pepa 6.07.2018 v 20:54

Fota VINAŘSKÁ 50: fota Lucie Canovové z letošního Author Znovín cupu naleznete zde:
    jméno: Eurofoam 2018
    kód: Znovín 2018

• Pepa 6.04.2018 v 11:24

OKOLO ZUDOVA VRCHU - ZMĚNY ve štafetách viz článek.

• Pepa 12.03.2018 v 11:46

OKOLO ZUDOVA VRCHU 2018: Tradičmí "otvírák" bikové sezóny se letos koná v sobotu 7. dubna. Potvrzení účasti a návrhy na sestavení štafet zasílejte na smetana@eurofoam-sport.cz do konce března.

• Pepa 30.01.2018 v 10:58

FOTO TÝDNE: Všem závodníkům Eurofoam sport teamu přejeme v sezóně 2018 co nejvíce podobných umístění, jaké dosáhl Matýáš Smrčka v předchozí sezóně!